نوین پلاست | طرز تهیه سالاد فصل
16109
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-16109,single-format-standard,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-title-hidden,paspartu_enabled,paspartu_on_top_fixed,paspartu_on_bottom_fixed,vertical_menu_outside_paspartu,side_area_uncovered_from_content,columns-4,qode-theme-ver-12.1.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.4,vc_responsive
سالاد-فصل

طرز تهیه سالاد فصل

طرز تهیه سالاد فصل یک سالاد خوشمزه و دلخواه را در ادامه مطلب ملاحظه نمایید. روی آن به صورت دلخواه کلم قرمز خیار و گوجه ها را بچینید سپس هویج را روی سالاد رنده کنید سس را خوب هم بزنید.

موادلازم:
کاهو :             2 بوته کوچک
خیار:                3 عدد
گوجه:              3 عدد
هویج:              2 عدد
شکر:               به اندازه دلخواه
کلم قرمز:         1 عدد کوچک
سس مایونز:     1 پیمانه کوچک
آبلیمو یا آب نارنج:به اندازه لازم
پرتغال آب گرفته :1 عدد
نمک :              کمی

طرز تهیه:
کاهو و کلم قرمز را جدا جدا کنید. خیارها و گوجه ها را حلقه حلقه خرد کنید. ظرف سالاد را کنار دستتان قرار دهید. ابتدا کاهو را در دیس سالاد بریزید. روی آن به صورت دلخواه کلم قرمز خیار و گوجه ها را بچینید سپس هویج را روی سالاد رنده کنید سس را خوب هم بزنید. کمی نمک و کمی شکر و آبلیمو به آن اضافه کنید. آب 1 عدد پرتغال یا نارنج را بگیرید و به سس اضافه کنید سس آماده شده را روی سالاد بریزید.

 

برای بازدید و اطلاع از قیمت محصولات سالاد خوری به اینجا مراجعه کنید.

بدون نظر

ارسال دیدگاه